-30%
, ,

Паметен Организер за клучеви


550.00 ден 790.00 ден

КУПИ 1, ДОБИ УШТЕ 1 ГРАТИС❗️

Практичен и компактен организатор за клучеви!

Модерен организатор за клучеви кој ви обезбедува компактно складирање за клучевите во вашиот џеб и ташна, и ќе ве спаси од хаосот и пребарувањето на клучевите низ ташната.

Карактеристики:

✅ Две LED светла кои осветлуваат од двете страни за клучевите и на отварачот за шише
✅ Вградена кука за далечинско и поголеми клучеви
✅ Собира до 30 клучеви
✅ LED светло за да го осветли вашиот влез од вратата кога отклучувате
✅ Вграден отварач за шише

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

550.00 ден 790.00 ден