-74%
,

Очила со функција на лупа


390.00 ден 1,500.00 ден

Практични очила за зголемување, кои помагаат во секојдневните задачи да ви бидат лесни.

Добри се за сите видови занаети, хоби, читање и многу повеќе.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

➡️ 160 проценти зголемување

➡️  Дава оптички квалитет

➡️ Одлични се за шиење , занаети, читање , детална работа, итн

➡️ Се чистат со Микрофибер крпа и имаат торбичка за складирање кои се вклучени во пакетот.

Спецификација:

Материјал: PC
Степен: 250 степен
Должина на игла: прибл. 17 см
Димензии на објектив: прибл. 7 x 4 см.
Ние ги сакаме ♥
Нивниот ергономски и удобен дизајн.
Колку се практични, очилата прават сè поголемо и појасно, користејќи објективи за зголемување од 160%.
Направени од високо квалитетна пластика, материјал кој е многу цврст и издржлив
Ги олеснува најтешките задачи од ден на ден
Флексибилни, лесни, погодни за мажи и жени.
Пакетот вклучува:
1x зголемувачки очила
Микрофибер крпа и торбичка за складирање
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 1,500.00 ден