-37%

Паметен часовник


1,390.00 ден 2,190.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Клучни карактеристики:
Бежичен e
SMS сигнализација
СМС Екран
WeChat и операција за сигнализација
Анти-кражба аларм
Аларм
Тајмер
Мерач за надморска височина
Фотографија
Барометар
Вибрации
Далечинско управување за преземање на слика: Можете да го контролирате вашиот мобилен телефон да слика од вашиот зглоб (За андроид телефон само)
• Звучен потсетник кога вашиот Андроид 2.3 или паметен телефон ќе добие порака (вклучувајќи WeChat, Фејсбук, Твитер, WhatsApp, Skype) (За андроид телефон само)
• Аларм функција за превенција да го изгубите телефонот: Кога телефонот е оставен часовник алармира автоматски по одредено растојание за да се избегне да го изгубите вашиот телефон
Спецификации:
Bluetooth V3.0+EDR
Материјал: челик + Силикон
Тежина: 50g
Димензии: 40 * 47 * 9.9m
Капацитет на батерија 230 mAh
Време на полнење: 1 час
Време за разговор: 3 часа
Слушање музика околу 6 часа
Пакетот вклучува:
• X Паметен часовник
• 1 x USB кабел
• Прирачник за користење 1 1
Карактеристики на производот:
On-line видео (IPTV и OTT ТВ програми): Сите стандардни IPTV софтвери и популарни видео веб-сајтови на интернет врз основа на Андроид систем (како што се YouTube, Netflix, локалните сателитски канали, спорт, финансии итн). Исто така може да се поврзете со вашите назначени веб-сајтови.
Андроид апликации: Подржува многу апликации од Google Play, вклучувајќи веб пребарувач, Google мапа, 2D / 3D игри, P2P превземање, онлајн видео разговор, е-мејл и така натаму. Подржува глувче и тастатура; Поддршка за FAT16, FAT32, NTFS датотечен систем.
Сите формати со Full HD дефиниција: 4k2k high definition декодирање H.264 H.265, ги подржува сите формати.
Подржува многу видови на IPTV и OTT ТВ програма; Подржува три главни HD формати: VC-1, H.264, H.265, MPEG-2 и многу други нормални формати како MPEG-2, MPEG-4, DivX, RealMedia и така натаму.
Поддршка за SD / SDHC / MMC картички; подржува два USB 2.0 host конектори со максимална излезна струја од 1.5A / 5V, подржува стандардни RJ-45 мрежен кабел и безжична мрежна конекција, поджува инфрацрвено далечинско работење
Забелешка:
Андроид системот може да ги поддржи сите функции во описот
Но IOS подржува само: Календар, повик на Sync, калкулатор, часовник, Штоперица

Како да нарачате:
– Ве молиме одберете и наведете во коментар кој пакет го сакате, бидејќи секој пакет е со различна цена .
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,390.00 ден 2,190.00 ден