-50%
, , , ,

Панорамски гардеробер 88206


1,490.00 ден 2,990.00 ден

Панорамски гардеробер 88206
Димензија: 105x45x165

Атрактивен изглед прилагодлив со домашниот декор. 
Материјал: Нерѓосувачки челик Боја: Мулти

Панорамскиот гардеробер / кабинет е изработен од високо квалитетна цевка од нерѓосувачки челик и ПП пластични конектори. Овој гардеробер е многу издржлив и има панорамски изглед.

Користејќи го овој гардеробер можете да ги чувате вашите основни домашни и канцелариски работи на едно место. Гардероберот е со големина 105x45x165 CM.

Можете да го поставите во собата на вашето дете за да ги чувате детските играчки, облеката и стационарните и сл., Освен тоа можете исто така да го чувате во вашата дневна соба.

Панорамскиот гардеробер ја прави вашата облека или дневни додатоци лесни за пристап. Составувањето на овој гардеробер е многу лесно и трае неколку минути.

 

Спецификации

  • Димензии: 105x45x165cm
  • Мултифункционален гардеробер
  • Брзо се склопува
  • Простран гардеробер
  • Складирање за облека
  • Складирање за канцелариски материјали
  • Материјал: челик, пластични фитинзи, / неткаени ткаенини

 

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,490.00 ден 2,990.00 ден