-46%
,

Модерен машки паричник


490.00 ден 900.00 ден

Паричникот со елегантен изглед , паметен избор на успешните луѓе.

⭐️Одличен моден детал за секој маж⭐️

Карактеристики:

➡️ Елегантен изглед
➡️ Со две прегради за пари
➡️ Материјал вештачка кожа и ткаенина.
➡️ Боја: Црна и Кафена
➡️ Еден слот за лична карта.
➡️ Три прегради за картички.
➡️ Отстранлив дел за фотографија и за банкарска картичка
➡️ Џепче за монети

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 900.00 ден