-58%
, , ,

Патики за трчање/пешачење


1,090.00 ден 2,590.00 ден

Clear

 

 

1

2

 

 

  1. Надворешен материјал: текстил / синтетички
  2. Подлога: гума 

Патиките за трчање се вистински избор за патеки за пешачење и трчање,  се одликуваат со 8 милиметри висина на паѓање за динамично трчање ,гумирана подлога која обезбедува максимален површински контакт за големи перформанси на влажни и суви површини.

Лесниот AeroFoam + midsole нуди најдобар комфор, додека eRide геометријата овозможува непречено трчање.

 

Формата на патиките создава стабилност за да промовира побрзо и поефикасно трчање /пешачење
Синтетичкиот материјал е дизајниран да биде лесен и да дише, а истовремено обезбедува идеално решение за мажите

 Препорачуваме да ги купите една големина поголема од вашата нормална за чевли.

 

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете ГОЛЕМИНА (се наоѓа под цената ➡  ГОЛЕМИНА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

Потоа во забелешка додадете кој по реден број на слика(патиката) ја сакате!

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,090.00 ден 2,590.00 ден

Clear
БРОЈ

40, 41, 42, 43, 44