-54%
, , , , ,

Star Jaguar Патики


1,190.00 ден 2,590.00 ден

Clear

 

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете ГОЛЕМИНА (се наоѓа под цената ➡  ГОЛЕМИНА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

Потоа во забелешка додадете која боја ја сакате!

РАСПОЛОЖЛИВА БОЈА: ЦРНА


 

 

МОДЕЛ 1: ТЕГЕТ

 

 

МОДЕЛ 2: КАФЕНИ

 

МОДЕЛ 3: КАПУЧИНО

МОДЕЛ 4: ЦРНИ

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,190.00 ден 2,590.00 ден

Clear
Големина

41