-60%
, , ,

Удобна перница со саќе дизајн за поддршка на грб


990.00 ден 2,490.00 ден

               

       Удобна перница за седење за поддршка и правилна положба на грбот!

 

                                                                                                                            ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Карактеристики:

Совршена перница за ослободување на уморот, да ви овозможи удобност и релаксираност без преседан! Ова е пријатно перниче за седење опремено со врвна удобност што никој не може да ја достигне!

Се чувствувате збунето?

Само обидете се и пробајте, нема да ве изневери!

Неверојатно силно и издржливо, ја задржува својата форма, ги апсорбира вашите точки на притисок и овозможува воздухот да циркулира околу дното и колковите со саќе дизајн изграден од Еласта-Core и служи како ортопедско седиште.

Перницата ја задржува својата форма и додава поддршка на површината на секое седиште – толку удобно и одлично за вашиот грб и ‘рбет!

Идеално е за користење дома, во автомобил, спортски настани, во канцеларија, за ученици и секој кој седи пред компјутер под висок притисок по цел ден, исто така одлично за постари лица.

Подарок за сите!

 

Спецификација:

  1. Материјал: гел
  2. Боја: како што е прикажано
  3. Големина: 42cm x 35cm x 5cm (прибл.)
  4. Апсорбира точки на притисок
  5. Овозможува циркулација на воздухот
  6. Ја задржува својата форма
  7. Силно и издржливо
  8. Одговара на повеќето столици

 

Седите удобно со часови!

 

Пакетот вклучува:
1 x Удобна перница со саќе дизајн
1 x Црна полиестер навлака

Зачудувачки удобно перниче!

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 2,490.00 ден