-53%
, ,

Појас за затегнување


890.00 ден 1,900.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете величина (се наоѓа под цената ➡  ВЕЛИЧИНА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака да исчезне и покрај сите диети и вежбање?

Дали успеавте да ги намалите килограмите или имате природно тенка фигура, а стомакот е единственото нешто што ви го нарушува изгледот?

Ние имаме ново решение кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот!

Појасот за затегнување и обликување нежно, но цврсто ги притиснува стомакот и половината.

✅ Ви помага да ги зацврстите стомачните мускули.

✅ За само неколку секунди ќе ви помогне да изгледате 2 пати послабо.

✅ Може да го носите под облеката.

✅ Одличен додаток за време на вежбање, јога, трчање, возење велосипед или секојдневните обврски.

✅ Соодветен за мажи и жени.

Скријте го стомакот и за неколку секудни изгледајте послабо и поатрактивно!

Исклучителниот појас за затегнување кој за само неколку секунди ќе ја обликува вашата фигура и ќе ви го затегне стомакот .Тој не е само обичен корсет или облека за слабеење, бидејќи тој нежно го притиснува вашето тело, ја обликува вашата фигура и што е најважно,вие ќе се чувствувате релаксирано и удобно.

За само неколку секунди, 2 конфекциски броја помалку!
Појасот е толку ефикасен во затегнувањето на вашата половина и стомакот и ќе направи да изгледате како да носите 2 конфекциски броја помалку. Конечно ќе можете да ги облечете вашите омилени фармерки и тесни маички и нема да се грижите дали нешто излегува околу половината.

Со појасот за затегнување за само неколку секудни ќе го имате популарниот изглед на песочен часовник.

Без диети, без жртви и без напорно вежбање.

 

Само облечете го и уживајте во резултатите!
· Прекрасните облини ќе станат реалност!
· Совршен за да го скриете стомакот после породување
· Соодветна поставеност на телото

 

Дали често седите подгрбавени?

Појасот за затегнување ќе ви помогне да седите исправени и да имате правилна поставеност на телото, бидејќи ќе му даде соодветна поддршка на долниот дел од грбот. Доколку работите на компјутер или во седечка положба, тогаш појасот ќе ви помогне да седите исправено.
Со појасот за затегнување не само што ќе изгледате послабо, туку и ќе направите нешто одлично за вашето здравје.

Носете го секој ден,каде и да сте !

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,900.00 ден

Clear
ВЕЛИЧИНА НА MISS BELT

L, XL, L/XL