-55%
, , , , , ,

Практичен грејач за восок за депилација


1,110.00 ден 2,490.00 ден

 

За производот:

 

 

✓ СОВРШЕН И ЕЛЕГАНТЕН – Совршен за депилација во салони, во домашни услови, кај вашите пријатели, на одмор или каде било и да одите. Стилски додаток на кој било сет за разубавање за дома.

 

✓ ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН – Висококвалитетни и отпорни на топлина материјали и електричен кабел, го прават овој грејач за топење многу издржлив, но воедно многу лесен и незаменлив за сите потреби за депилација.

 

✓ БЕЗБЕДЕН– Прозирен капак кој се заклучува, спречува да се загади восокот и штити од несакани ситуации. Подесувачот на температурата со индикаторско светло го задржува вашиот восок на саканата температура помеѓу 60-110 Целзиусови (140-230 F). Грејачот доаѓа со отстранлива метална корпа за лесно подготвување и чистење. Садот обезбедува истовремено топење на восок додека се загрева.

 

✓ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – одговара на стандардни восочни лименки од 14oz и каков било вид на растоплив парафински восок, восочни тули, восочни парчиња или монисти.
Овој грејач за восок е сон на кој било професионален естетичар или за употреба во домашна атмосфера.

Идеален за отстранување на влакна на лицето, за бразилска депилација, раце, нозе, под пазуви и за веѓи.

 

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

    – Инстант го растопува восокот

    – Отпорен пластичен капак

    – Работи на струја

    – Предвремен механизам за греење и за брзо топење на восок

    – Прекинувач за вклучување / исклучување кој е достапен за прилагодување на температурата.

 

🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

 

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

1,110.00 ден 2,490.00 ден