-77%
, ,

Практичен организер за вашата софа


449.00 ден 1,990.00 ден

 

Опис:

Овој организатор има уникатен дизајн кој помага за чување предмети да Ви бидат на дофат на рака.

Користете го овој организатор на потпирачите за рака на Вашиот мебел.

Чувајте сè уредно складирано во овој организатор како што е  далечински управувачи, очила за читање, списанија, храна, пијалаци и друго.

Едноставно ставете го организаторот преку потпирачот за рака, а потоа ставете се што Ви е потребно и е подготвен за употреба.

Одговара на сите каучи, фотелји и столчиња за раце.

Димензии:  31cm x 17,78cm x 22,86cm

 

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

449.00 ден 1,990.00 ден