-54%
, , , ,

2 во 1 Практична Триаголна нож-лопатка за торта


690.00 ден 1,490.00 ден

Кујнска алатка од суштинско значење, но и да ги изненадите гостите со виртуозната способност да пресечете совршени парчиња торта.

 

 Едноставен, но корисен уред!

 

Роденденот е во полн замав и кулминацијата на прославата доаѓа!

Сте подготвиле вкусна и убаво декорирана торта и со нетрпение очекувате гости од било која возраст.
Славеникот се обидува да исече убави парчиња торта, користејќи обичен нож , се обидува внимателно да го помести парчето торта одделно во чинијата за секој гостин и при тоа се размачкува со шлагот , и на крај му паѓа парчето торта на чаршавот.

Расположението е расипано … Гостите се разочарани … Многумина сме запознаени со оваа ситуација, нели?

За да избегнеме такво несакано сценарио, сега имаме супер практично решение за вас – Прилаголива Нож-лопатка за сечење на торта, кое ќе ви помогне за ефикасно, прецизно и уредно сечење на роденденската торта и со помош на држачот одоздола и лесно префрлање на парчињата торта во чинијата, а при тоа и да ги изненадите гостите со виртуозната способност да ги пресечете совршените парчиња торта.
 

 Карактеристики:

  1. Изработен од висококвалитетен материјал за храна.
  2. Со ергономски дизајн, лесен за ракување.
  3. Прилагодлив дизајн, ефикасен и лесен за употреба.
  4. Лесно се чисти и чува.
  5. Боја: портокалова боја
  6. Големина на триаголникот: 16 * 16 * 10см
  7. Должина на рачката: 9,5см

 

Во Пакетот е вклучен:
1 * Нож- лопатка  за сечење на торта

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

690.00 ден 1,490.00 ден