-30%
,

Практична сталажа за чевли


690.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли!
Направен e од полимер пластична рамка и решетки од нерѓосувачки челик, вкупно има 4 решетки на кои можете да чувате 12 пара чевли. Направен е од екстра силна база која гарантира сигурно и долготрајно решение и на нерамни површини. Едноставно можете да ги поместите решеткиte нагоре или надоле зависно од големината на вашите чевли.
Карактеристики:
Димензии: 66cm x 64cm x 24cm
Материјал: метал и пластика
Тежина: 1.5kg

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 990.00 ден