-52%
, , , , , ,

Пренослив грејач 400W со далечински управувач


1,190.00 ден 2,490.00 ден

Опис:

Преносен топол  грејач е компактен апарат кој директно се поврзува со ѕиден штекер без да зазема простор. Сепак, тоа е толку моќно што ја претвора ладната соба во топло и пријатно место.

Копчето на термостатот ви дава прецизна контрола на температурата, а вентилаторот со 2 брзини е одговорен за циркулацијата на воздухот за да ја задржите вашата соба топла и пријатна.

 

Предности на грејачот:

 1. Се поврзува директно со штекерот – нема жици;
 2. Можете да поставите пријатна температура на издуваниот воздух (до 32 ° C);
 3. Програмски тајмер (12 часа);
 4. Дигитален LED дисплеј. 2 брзини на вентилаторот;
 5. Можете да го понесете со себе на патувања;
 6. Пренослив, заштедува простор;
 7. Навистина е економичен, бидејќи троши минимум електрична енергија за дневна употреба !

 

Карактеристики:

 • Дигитален LED екран;
 • Вграден тајмер 1-12 часа
 • Керамички грејач;
 • Моќност: 400 W топлинска енергија;
 • Напон: 100-240 V | 50-60 Hz;
 • Далечински управувач за 1 батерија A23, 12V (батеријата не е вклучена);
 • Прилагодлив термостат од 15 ° C до 32 ° C;
 • Поставувањето на брзината на вентилаторот е високо и ниско;
 • Димензии: 17 см * 8 см * 10 см;
 • Нето тежина: 580 g

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,190.00 ден 2,490.00 ден