-62%
, , , ,

Приклучок за правосмукалка


490.00 ден 1,290.00 ден

Нема повеќе прашина❗️

Чисти прашина и на најтешко достапните места !

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Чисти помеѓу:

✅ копчињата на тастатурата,
✅  ролетни,
✅  решетки со мали отвори

Не предизвикува оштетување на мали предмети и површини во домот и лесно се применува за чистење на тесни простори.

Тој е компактен и лесен за носење, се поставува на цевката за правосмукалка, универзален додаток.
Правите силиконски сламени цевки се еден вид четка за прашина која може да се справи со најтешко достапните места.

Овој додаток се состои од голем број на меки и флексибилни цевки со тенок слој што ефикасно вшмукуваат прашина и нечистотија додека се движат.

Комплетот вклучува:

1 Цврста цевка (додатен дел)
1 Пакет на меки, тенки цевки кои ја вшмукуваат прашината
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 1,290.00 ден