-51%
, , , ,

Ракавица за отстранување влакна кај миленици


490.00 ден 1,000.00 ден

Нема повеќе влакна од миленици во вашиот дом❗️

Ракавица која го задржува вишокот влакна од миленичето !
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Миленичето го добива потребното внимание, а вие во истото време го собирате вишокот слој на непотребни влакна.
Вие само треба да ја ставите на рака ракавицата и да го галите мачето / кучето.
Ракавицата е исто така погодна и за животни со кратко влакно .

Карактеристики:

✅ Вашето домашно милениче ќе го сака вистинскиот допир на вашите раце со ракавицата

✅ Го имитира допирот на вашата рака со масажа; вклучува 180 меки силиконски “боцки” за нега со леснотија

✅ Влакното останува на ракавицата, што го олеснува чистењето и фрлањето на влакна, после потстрижувањето на вашето милениче

✅ Вашата куќа останува чиста

✅ Одлично за сите големини и раси на миленичиња со секаква должина на влакно

Спецификации:

Материјал: силиконски
Погоден за: кучиња, мачки, мајмуни и други миленичиња.
Главна боја: сина + црна
Големина: app.23cmx15.5cm / 9.06”x6.10 ”
Количина: 1 Pc
Можност за прицврстување на раката.
============

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 1,000.00 ден