-47%
,

Растегливо црево


890.00 ден 1,690.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Нема повеќе заплеткано црево во вашата градина❗️
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Револуционерното растегливо црево има модерен дизајн и е различно од сите црева кои досега сте ги користеле!
Oва неверојатно црево автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати и многу лесно се собира за негово едноставно складирање.
Растегливото црево толку многу се разликува од вашето градинарско црево – тоа е лесно, компактно, се шири, има голема моќ на распрснување и не се заплеткува.Никогаш нема да се заплетка.
Како работи:
Вклучете ја водата и цревото автоматски ќе се прошири – отворете го вентилот на крајот од цревото и подготвени сте.
Исклучете ја водата и ќе се собере за неколку секунди.
Растегливото црево има уникатен дизајн 2 во 1, составено е од цврсто гумено внатрешно црево и долготрајно најлонско надворешно црево. Поради ова, Растегливото црево ја зголемува својата димензија за 3 пати.
Целосната димензија на цревото растегнато изнесува 15 метри !
Предностите на ова Флексибилно црево!
револуција во градинарството
автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати
автоматски се собира за само неколку секунди
не се витка и не се заплеткува
екстремно силно и долготрајно
лесно, компактно и едноставно за складирање
повеќе наменско
Карактеристики:
Цврсто и долготрајно, но и многулесно.
Има 7 опции на распрскување
Не се витка и не се заплеткува.
Автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати кога е пуштена водата.
Автоматски се собира за само неколку секунди кога ќе ја исклучите водата

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,690.00 ден