-59%
, , ,

Ретро Нинтендо со 620 игри


1,590.00 ден 3,890.00 ден

 

Oпис:

Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители!

Уживајте, забавувајте се со 620 различни вградени игри.
Инсталација и поврзување со телевизор за само неколку минути!

 

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Конзола: 8-битна
  • Игри: 620 различни
  • ТВ сигнал: NTSC/PAL
  • ТВ статус: A.V.
  • Струја: AC 110-220V
  • Аутпут: DC 6V-150mA
  • Материјал: ABS

 

ДИМЕНЗИИ:
  • Тежина: 0.4700 kg
  • Димензии: 13.00 x 10.00 x 4.50 cm 

 

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
1 x Нинтендо
2 x Џоистици / контролери
1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
1 x Адаптер
1 x Упатство

 

 

🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

 

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

 

1,590.00 ден 3,890.00 ден