-60%
,

Романтични Свеќи со Далечинско


640.00 ден 1,590.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Ви нудиме еден оригинален подарок или прилог на атмосферата за Нова Година и Св. Валентин – романтични свеќи со далечинско. Направете изненадување на вашиот сакан/а, дури и без повод. Обезбедете си добро расположение и креирајте чувство на комфорт и спокојство со овие релаксирачки свеќи.
Свеќите “горат” без оган, чад и восочни истурање. Така да ќе немате причини зошто да се грижите од непријатни инциденти во инаку специјалната ноќ. Светат со мека светлина што ги потикнува сетилата на задоволство и релаксација.
Свеќите со далечински се компактни и исклучително удобни, бидејќи може да ги преместите насекаде, каде што сакате и, исто така, да ги вклучувате и исклучувате без дури и да не се на своето место. Ова е можно благодарение на компактниот далечински, кое е вклучено во комплетот на свеќичките.
Свеќите со модерен дизајн создаваат романтична атмосфера како поставени на масата за вечера, па и до кадата во бањата. Може да ги стави во градината, при скара или на вообичаеното место – во спалната соба.
Оригиналните свеќи се со восок покриени и имаат пријатна ванила арома, која ја дополнуваат целосно романтичната идила.
Подарете моменти на нежност и спокојство за своите најблиски луѓе.
Комплетот вклучува:
3 бр. свеќи со различна висина 10см., 12.5см. и 15см.
Со компактно далечински со многу опции
Далечинскиот се полни со една батерија тип CR2025, која е вклучена во комплетот.
За секоја од свеќите се потребни 3 бр. батерии тип ААА, (не се вклучени во комплетот).

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

640.00 ден 1,590.00 ден