-48%
, ,

Ротирачки Џогер 360 ° – тројна четка за чистење


1,490.00 ден 2,890.00 ден

Идеална за чистење на сите типови на подови.

Ефикасно и лесно ја отстранува нечистотијата, маснотиите и косата од подот, со тројната четка.
Има ротирачка глава која овозможува 360 ° движење

Има три ротирачки четки што ви овозможува да зафатите уште подебела нечистотија
Лесна за чување

Ротирачката 360 ° четка за чистење е секогаш подготвена да помогне во чистењето, не ви треба штекер за струја и чисти дури и во тешко достапни места, без да мора да се наведнувате.

Детали за производот

Поедноставете го секојдневното чистење со нашата единствена ротирачка 360°метла.
Со ротирачките четки можете да го достигнете секој агол, погодна за паркет, ламинат, плочка или линолеум, може да се користи на повеќето тврди површини (не е наменета за чистење на тепих)
Садот за нечистотија се испразнува со еден допир.Кога ќе завршите со чистењето, притиснете го копчето и кантичката со губре се отвара и се празни за 1 секунда.

Само движете ја напред четката и ќе исчисти се, нема да работи доколку ја движите странично или назад.

7 Причини зошто ќе ја сакате ротирачката четка за чистење во вашиот дом:

✅ Тајната е во технологија со тројна четка: четките ротираат како вител и апсорбираат сè.

✅ Метлата, исто така, ја чисти животинската коса

✅ Вградениот контејнер може да се испразни во еден потег.

✅ Страничните четки на ураганот Spin Broom ја собираат нечистотијата во средина без гребење на подот.

✅ Фантастичен, лесен за контрола.

✅ Употреблив на дрво и ламинат, како и на плочки.

✅ Неопходно за секое домаќинство!

Тежи 1,5 кг.
Висина: 109см
Големина на главата: 35 x 20 x 5.5 cm
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,490.00 ден 2,890.00 ден