-34%
,

Светлечка LED туш слушалка


990.00 ден 1,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Светлечка со LED диоди туш слушалка – една иновативна технологија и една свежа идеја за бањата!
Дури и под туш животот може да биде во боја! Претворете го капењето во задоволство во боја !
Разбиј го секојдневнието со светлечката туш слушалка. Многу ефектен, особено на темно!
Слушалката е стандардна и компатибилна со секоја туш батерија. Потребно е само да ја извадите старата туш слушалка и да поставите нова.
Слушалката има температурен сензор и во зависност од температурата на водата свети во различна боја. Светлосните диоди се напојуваат од мини динамо, вградено во слушалката што се движи од водената струја и работи без батерии.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,490.00 ден