-51%

Соларен разладувачки уред за автомобил


990.00 ден 2,000.00 ден

Вашиот автомобил често пати го оставате на сонце и потоа не ви се влегува бидејќи е премногу топло⁉️

Соларниот вентилатор го испумпува топлиот воздух од вашиот автомобил додека е паркиран на сонце!

Овој производ е со соларно напојување, не го троши алкумулаторот на вашиот автомобил❗️
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Бенефити на продуктот:
✔ Го намалува користењето на клима и со тоа ја намалува потрошувачката на гориво
✔ Ја заштитува скапата во вашиот автомобил опрема од висока температура
✔ Погоден е за сите автомобилски стакла
✔ Пренослив и лесен за инсталација
✔ Работи на соларна енергија, не се потребни батерии
Спецификации:
Боја: Црна
Големина: 15 / 11 / 6см
Тежина: 292 грама
Големина на пакување: 15.5 / 12 / 9см
Инструкции за инсталација:
1. Монтажната лента, се става во влезовите на двата краја на Auto Fan.
2. Спуштете го страничниот прозорец надолу околу 30 мм.
3. Наместете ги лентите на Auto Fan врз стаклото на автомобилот.
4. Исечете го вишокот од лентите во согласност со соодветната должина, додека уредот за ладење работи во тесна соработка со возилото.
5. Затворете го прозорецот до крај и уредот веќе е спремен за користење!
Забелешка:
Auto Fan е наменет исклучиво за употреба во паркирани автомобили. Auto Fan не работи во автомобили со затемнети стакла.
Пакетот вклучува:
1бр. Монтажна лента
1бр. Упатство за корисникот
1бр. Auto Fan – разладен уред
Погледнете го и видеото подоле !!!
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 2,000.00 ден