-55%
,

Машина за спирално сецкање зеленчук со 3 сечила


990.00 ден 2,190.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Направете здрав пресврт на една од вашите омилени семејни вечери, со вкусни шпагети направени од зеленчук со машината за спирално сецкање зеленчук со 3 сечила.
Уживајте во вкусот на шпагети без јаглехидрати, благодарение на оваа разноврсна кујнска алатка со повеќе функции.
Само наместете го селилото по ваш избор , вметнете ги зеленчукот или овошјето и свртете ја рачката, за вкусни резултати за неколку секунди.
Од фетучи до спирални салати до крцкав чипс од компир, овој уред може да ја направи вашата храна подготвена екстра брзо и декортивна за неколку секунди.
Карактеритики:
Машина за спирално сецкање зеленчук доаѓа со три заменливи нерѓосувачки челични ножеви, за тенки, дебели спирали и за ленти парчиња, и има база за вшмукување со што го прави стабилен за сигурно сечење.
Направете моркови, корен или зелка за убава, вкусна салата или спирално парче сладок компир за крцкав, здрав чипс.
Алатката е безбедна за да се мие во машина за миење садови и доаѓа со рецепт
Лесно се расклопува за складирање кое заштедува простор
Во пакетот се вклучени:
Машина за спирално сецкање зеленчук со 3 сечила
Тенок спирален нож за тенки спирали
Дебел спирален нож за дебели спирали
Еден нож за ленти за чипс,прстени кромид , парчиња јаболка, итн
Водич за рецепти
Одличен за тиквички, моркови, краставици,компири итн.
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 2,190.00 ден