-45%
, , , , , , ,

Справа за вежбање со 44 различни функции


990.00 ден 1,800.00 ден

Мала теретана дома!

Со справата за вежбање можете да комбинирате дури 44 различни вежби❗️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ве мрзи да идете во теретана⁉️

Затегнете ги:

✅ стомачните мускули,

✅ рамото,

✅ бицепсите,

✅ трицепсите,

✅ грбот,

✅ задникот,

✅ бутовите …

=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,800.00 ден