-58%
,

Среќен Хопер (гумено коњче) за Среќни деца!


590.00 ден 1,390.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Среќен Хопер за Среќни деца!
Подарете им на Вашите дечиња целокупна забава во форма на една од овие симпатични во разни бои гумени коњчиња.
Сите детски грижи и болки одеднаш ќе бидат заборавени во рок од неколку минути во умот на детето.
Среќниот Хопер е подготвен за забава дома и во градината, благодарение на квалитетните и софистицираните материјали, со безбеден дизајн!
Скокањето на коњ не е само многу радост, но исто како и гимнастичката топка помагаат на децата да се развиваат психомоторните функции, координација на движење, рамнотежа, со вклучување на сите мускули и лигаментите на грбот по должината на ‘рбетот и учење како да се балансираат на велосипед.
Со многу забава и воедно си прават и многу добро што секој возрасен едноставно ќе ужива во глетката на своето радосно и среќно дете!
Немојте да се колебате и да ги купите коњчињата – Среќниот Хопер!
Исто така погоден како одличен подарок за деца!
Погоден за девојчиња и момчиња, бидејќи имаме коњи во неколку весели бои.
Ќе видите дека децата ќе се заљубат во оваа забава и нема да сакаат да се откажат! Секое дете ќе го сака својот коњ.
Идеален, ако имате повеќе деца или внуци, или да ви биде позабавно може да си организирате заедничко купување со некој пријател или колега!
Материјал: со висока цврстина, издржлива гума со дебели ѕидови
Капацитет на товар: 25 кг
Големина: приближно 55 см – Погоден за деца од 3 години
Боја: сина, зелена, розева, црвена, виолетова, портокалова
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Задолжително наведете ја и додете ја вашата боја во полето- емаил !!!
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,390.00 ден