-40%

Супер лепило 5 Second FIX


590.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Супер лепило
Со Супер лепилото 5 Second FIX благодарение на иновативната и формула брзо ќе ги поправите на пример рамките на очилата, брзо направите поправка на пример на рамката на очилата кои ви паднале, омилениот накит или нешто друго без да ги носите кај соодветниот мајстор.
Супер лепилото се стврднува благодарение на UV зраците од ламба на инструментот.
Предности на Супер лепилото 5 Second FIX:
Се стврднува за 5 секунди, благодарение на ултравиолетовата светлина
Погоден е за метал, дрво, стакло, пластика и друго
Може да се бои или бруси
Посилен од апаратите за заварување
Тежина 4гр.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 990.00 ден