-36%
,

Три слојна решетка за сушење на алишта


1,590.00 ден 2,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на производот:
Кажете збогум на неуредните соби со три слојната решетката за сушење алишта.
Со наменски рамења за да ја закачите облеката и решетка за чевли на дното, и е изработена од издржлив материјал што обезбедува долготрајност.
Таа, исто така може да се користи на отворено и има модерен дизајн кој ќе одговара во вашето домаќинство.
Карактеристики:
Боја: сина
15 метри простор за сушење
4 подвижни тркала
Флексибилен дизајн
Добро балансирана рамка.
Димензии: L (75-126) * W64 * H170cm
Материјал: од нерѓосувачки челик
Соединение цевка Dia19.1 / 12.7, ABS пластика
Долготрајност
Спецификации:
Решетките се направени епоксидни обложени со челик решетки, кои не за ‘рѓуваат и слободно може да се користи со генерации
Силен и цврст: за разлика од други решетки за сушење на алишта изработен е од странични столбови кои се избалансирани и цврсти, овој модел Premium има двојни полови за цврстина и е добро избалансиран.
Може да носи до 20 кг тежина на облека 12 слотови за закачалки, 3 слоја, 6 прилагодливи решетки 4 тркала за полесно да се помести од едно место до друго.
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,590.00 ден 2,490.00 ден