-45%
, ,

Ултра модерни чевли


1,090.00 ден 1,990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Елегантно -спортски унисекс чевли ,наменети за секојдневна употреба, на луѓе со вообичаен и лежерен стил на облекување, кои секогаш сакаат да бидат во мода.
Боја:
– Сиво-црна ( со бел ѓон)
Величини од 36-40

Како да нарачате:
– Ве молиме наведете ги во коментар дизајнот и точната величина.
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,090.00 ден 1,990.00 ден