-27%
, , ,

Универзален автомобилски луксузен потпирач за рака


1,590.00 ден 2,190.00 ден

Опис:

1. Универзален автомобилски луксузен потпирач за рака: со кожа

2. Огромен простор за складирање во внатрешноста, може да ставите,разни документи, батериска лампа, мапи,  телефонски именици, разни грицки за по пат итн.

3. Стилски модерен дизајн.

4. Лесна инсталација со четири завртки (се предвидени)

6. Цврстиот ABS е издржлива конструкција  и лесна за чистење.

 

 

Упатство:

1. Одговара на повеќето автомобили кои немаат потпирач за раце

2. Прилагодлива ширина

3. Нема потреба да се дупчат дупки при инсталација на конзолата во автомобилот

4. Лесна инсталација, не бара специјалист

5. Го намалува мускулниот замор и неудобноста

 

 

Опис на производот:

  • Клучни карактеристики – Универзален автомобилски потпирач за рака (црн)
  • Пакување Димензии (CM): 35 x 10 x 10.
  • Вклучува целосна поддршка.
  • Висококвалитетна ABS пластика со црна еко кожа на врвот.
  • Универзалниот дизајн може да се вклопи во повеќето автомобили.
  • Прилагодлив потпирач за раце со држач за складирање и поддршка.

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,590.00 ден 2,190.00 ден