-42%

2-ВО-1 Фрижидер за ладење и греење од 7.5L


1,690.00 ден 2,890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Фрижидер за ладење и греење пијалоци и храна❗️
Карактеристики на производот:
1. Складирање на пијалаци и храна за патување, пикник, кампување, јахта ,дома или во канцеларија
2. Пренослив и лесен за носење насекаде.
3. Двојна функција: ладење и затоплување.
Забелешка:
– Автомобилскиот фрижидер нема намена за замрзнување, туку да ја чува или да ја одржува ладна или топла храната / пијалоците.
– Потребни се 15 – 30 минути за ладење или за загревање на храната / пијалоците
– За да постигнете идеален резултат на ладење / затоплување, можете да ги замрзнате или претходно да ги згреете пијалоците / храната пред да ги ставите во фрижидер
– Кога сакате да се префрлите од ладно на топло или обратно, треба да го исклучите изворот на енергија околу 30 минути.
Спецификации:
Моќ: AC 220V (домашно напојување) или 12V DC адаптер (за користење во автомобил / јахта)
Моќност за ладење: 48 – 65 W Додека во фрижидер, температурата е околу 15-25 ° C пониска од собната температура
Затоплување: 30 – 55 W додека се загрева / грее, температурата може да достигне 60 ° C (± 5 ° C)
Капацитет: 7.5L
Кабел за напојување: долг 195см
Зелена / црвена LED светилка за соодветниот режим на работа
Димензија(приближна): Целосна големина на телото: 30cm x 32.5cm x 20.5cm
Внатрешна големина(приближна): 19.5cm x 21.5cm x 15cm
Материјал: ПП Погодно за сите возила.
Пакетот вклучува:
1 х Автомобилски фрижидер 7.5L
1 x кабел за напојување (12v)
1 x лента за носење
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,690.00 ден 2,890.00 ден