-62%
, , , ,

Хеланки за затегнување


490.00 ден 1,300.00 ден

Хеланки кои инстантно ви ги обликуваат нозете и задникот!
Дали преферирате модерен изглед на дизајнирани фармерки?
Сакате сите ваши панталони да се меки и удобни како вашите омилени хеланки?

⭐⭐⭐⭐⭐

 Нова мода која дава чувство на удобност и моментално ви го обликува телото.

Тие се неверојатно откритие во модата уште од измислувањето на фармерките.

Почувствувајте ја удобноста!

Движете се слободно а притоа чуствувајки се слаби,елегантни и секси.
Тие изгледаат како вистински фармерки, но тие се навистина удобни, еластичени и меки како хеланки.

За разлика од обичните хеланки кои ги откриваат недостатоците на телото, фармерките ќе ја направат вашиот силуета витка и секси.
Предности:

✅ Еластични удобни и меки и се чуствувате како да носите хеланки
✅ Ја истенчуваат вашата силуета во бутовите, стомакот
✅ Го подкренуваат и обликуваат задникот
✅ Ќе се чувствувате слаби и секси!

Толку се удобни, што ќе станат ваши панталони за секој ден!

Моделот и бојата се доставуваат во зависност од расположливата залиха.(Плави или црни)
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 1,300.00 ден