-60%
, , , ,

Четка за исправување на коса


790.00 ден 1,990.00 ден

Керамичка четка, која што истовремено ја израмнува и ја пегла косата

Уморни сте од расчешлување на бушавата и заплеткана коса?

🔥За само неколку минути фризура како од фризерски салон❗️

⭐️⭐️⭐️

Тајната е во густо наредените запци кои ја подигаат косата, во коренот јазагреваат без оштетување или горење на косата.

Резултатот е права, здрава и свиленкаста коса полна со волумен.

Предности:

✅ 3D керамичките запци на четката нежно ја исправаат косата

✅ Брзо и безболно обликување

✅ Не ја оштетува косата

✅ Едноставна, брза и ефикасна

✅ Се користи исклучиво на сува коса

✅ Одлична за сите видови и должини на коси

✅ Подесување на температура – до 230 °C

✅ LCD екран за температура

✅ Одлична за патување

Со Керамичката четка за исправување ,косата се чешла многу полесно.

Оваа неверојатна керамичка четка ја комбинира моќта на четката за исправување на косата со нежно обликување,и добивате права коса за неколку минути.

Четката се користи на сува коса!

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,990.00 ден