-60%
, ,

Четка за мачки


590.00 ден 1,480.00 ден

 

 

 

Оваа четка за мачки е дизајнирана според животниот стил на мачката. Четката игра улога на триење на објектот за мачката.
Едноставна инсталација, лесно се фиксира на ѕидниот агол или на ногарка од маса, со двострано лепило и завртки.
Издржлив пластичен материјал може трајно да се користи . Влакната може лесно да се исчистат.

 

Вашата мачка ќе ја обожава четката.
И овозможува на мачката нежно триење и масажа, обложено со гумени агли, каде истовремено го чешла крзното од мачката и ги отстранува безболно , без гребење ,вишокот на влакна. Вистински погодок!

 

 

Опис на производот:

Четката за одржување на мачки е дизајнирана да обезбеди место за триење на мачката,и тие ќе сакаат да си играат со неа!

 

Самопомош за мачките
Отфрлете го товарот кога сте зафатени со други работи, четката им овозможува на вашите слатки мачки да си помогнат додека истовремено и се забавуваат со тоа!

 

Едноставна инсталација
Инсталацијата е многу едноставна, производот лесно може да се намести на ѕидниот агол и да остане многу долго на ѕидот.

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

590.00 ден 1,480.00 ден