-65%
, ,

Четка за отстранување влакна од миленици


490.00 ден 1,400.00 ден

Нема повеќе влакна наоколу од вашето милениче

Четка која со леснотија ги отстранува влакната од вашите миленици и веднаш се чисти во база за самочистење.

🔥Место постојано да давате пари за лепливи ролери, купете ја оваа четка која што ќе ја користите неограничен број пати и со тоа заштедувате доста пари❗️

Карактеристики на производот:

✅ Лесен за користење

✅ Отстранува крзно двострано

✅ Лесно се празни

✅ Совршена за брзо одстранување на влакна

 

🔥Во пакетот вклучени се 2 четки🔥

Една голема четка за дома, и една мала четка која што можете да ја носите со себе во чанта и во секое време да ги тргнете влакната од вашата облека коишто сте заборавиле предходно да ги тргнете

=================================================

Вашето домашно милениче остава влакна каде и да оди?  Тоа е невозможно да се исчисти кога станува на вашата облека.
Се обидувате со ролери да ги исчистите влакната од вашето милениче, но за да го добиете сето тоа ви треба лист по лист? Повеќе НЕ!

 

490.00 ден 1,400.00 ден