-55%

Џебен полнач за телефон 20.000mAh + Мал полнач грастис


890.00 ден 1,990.00 ден

ГРАТИС ДОБИВАТЕ МАЛ ЏЕБЕН ПОЛНАЧ 2600mah

⭐️Понудата важи до крајот на неделава, побрзајте⭐️

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА ОСТАНЕТЕ СО ПРАЗНА БАТЕРИЈА НА ВАШИОТ МОБИЛЕН УРЕД ИЛИ MP3❗️

Надополнете ја батеријата на вашиот мобилен телефон или таблет брзо и едноставно. Само приклучете го вашиот уред со џебниот полнач и проблемот е решен!

Универзалниот џебен полнач е со моќност од 20.000 mAh, притоа ќе можете да ја наполните батеријата на вашиот телефон или таблет неколку пати!

Спецификации:

Капацитет : 20 000 mAh
Влез:DC 5V / 1A
Излез 1: DC 5V = 2.1A
Излез 2: DC 5V= 1A
Големина: 148 * 63 * 22мм
Боја:златно/розева
Пакување: Power bank + USB кабел
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,990.00 ден