-49%

Џебен полнач за телефон – 2600mAh


450.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

АКЦИЈА: КУПИ 1 ДОБИ 1 БЕСПЛАТНО!!!
Нема повеќе празна батерија на вашиот мобилен телефон или таблет.
Компатибилен за сите видови мобилни телефони и таблети!
Можете да го носите како привезок на вашиот клуч и во секое време кога ќе снемате батерија на лаптоп, таблет или мобилен дополнете си.

Како да нарачате:
– Ве молиме одберете и наведете во коментар кој пакет го сакате, бидејќи секој пакет е со различна цена .
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

450.00 ден 890.00 ден