-51%

Џебна вага за куфери


490.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Прецизен џебен, пренослив кантар до 50кг .. Плаво светлечки LCD екран. Можност за избор на режим при мерење со помнење или без помнење на измерената вредност.
Карактеристики:
Опсег: од 0 до 10 кг во 5 грама
Опсег: од 10 до 45 кг во 10 грама
Единици: kg / lb / oz / jin /
Тежина на апаратот без батерии: 95 грама
Автоматско исклучување
Индикација при ниско ниво на наполнетоста на батерија и преоптоварување
Можност за подесување и автоматско одбивање на тежината
Напојување: 2 x 1,5 V AAA
Во пакетот
1 Џебна вага
Без каиш (само куката за мерење)
Вклучени се батериите

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 990.00 ден