-30%

​2.1A Dual USB Модулатор за кола


690.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

2.1A Dual USB Модулатор
Опис:
Висок квалитет на звук D.S.P решение за елиминација на ехо и намалување на шумот
Можете директно да го контролирате MP3 плеерот со далечинско
Подржува USB за слушање музика
Може да полните два мобилни телефони истовремено (2100MA)
Карактеристики:
Влез: DC 12-24V
USB излез: 5V 2.1A максимум
Музички формат: MP3, WMA
Аудио влез: 3.5mm стерео
Со 2 USB излеза
Подржува AUX аудио функција
Пакетот вклучува:
1x 2.1A Dual USB Модулатор
1x далечинско

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 990.00 ден