-40%

10 во 1 MP3- FM модулатор за во кола​


590.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Дали сте ентузијаст за патувања во потрага по начини за да ги направите вашите патувачки авантури уште позабавни? Или едноставно сте личност во потрага по начини да го направите досадниот сообраќајниот метеж во нешто подносливо и помалку досадно? Тогаш не грижете се ,со 10 во 1 MP3 плеер FM модулатор за музика во автомобил ќе го направи вашето време во патување да биде нешто во ќе уживате, а не да го издржувате.
10 во 1 MP3 плеер FM модулаторот за музика во автомобил со далечинско подржува iPhone и Android телефон за полнење со USB, SD ТФ слот (бела)
Спецификации:
Полнење со USB, SD ТФ слот (бела)
FM предавател за емитување на музика од аудио уред на стереото од вашиот автомобил
Вграден MP3 декодер чип кој чита аудио фајлови од iPhone
FM предавател опсег: 87.5 да 108.0MHz, со вкупно 206 канали
Ултра тенок далечински управувач
Auto-play музика по завршување на повикот
Поддржува MP3 формат
Поддржува аудио формат: MMC / MP3 // USB / CD / DVD
Кабелчиња: за полнење на iPhone и Android и AUX приклучок
12V-24V
Изберете фолдер
Мулти јазик MODE
OLED екран во две бои
Пушта MP3 / WMA фајлови
Напојување: приклучок во автомобилската запалка
Боја: Бела и Црна

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 990.00 ден