-34%
, ,

Фен за коса 1600W


590.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

НОВА 1600W фен за коса
Генерално
1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и на топлина за подобар и лесен стил.
2. Има јамка за закачување која се наоѓа на врвот на кабелот за напојување и е многу корисна за закачување на фенот да биде надвор од опасност, додека не се олади.
3. Двојна функција: Прекинувач со кој префрлате од посилно / послабо за внимателно сушење
4. Прекинувач за топол / ладен IR Вентилатор
5. Кабел за напојување со должина од 1,5 метри,долгиот кабел ви овозможува да го користите фенот пофлексибилно, пред огледало, за подобро да ја стилиризирате вашата коса.
6. Моќност: 1600W
7.Количина: 1 парче
8. За подобри и прекрасни резултати има долга рачка за подобар зафат,со тоа го прави и лесен за преносливост и за складирање.
Внимание:
Секогаш закачете го вашиот фен на јамката за да се олади по употреба
Никогаш не го замотувајте кабелот околу фенот за складирање,бидејќи тоа може да ги оштети внатрешните инсталации и да создаде опасност од пожар.
Карактеристики:
Бренд:Nova
Број на поставувања на топлина : 2
Енергија потребна (волти) :220-240 V
Моќност 1600W
За мажи и жени

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 890.00 ден