-50%
, , ,

2 во 1 Автомобилски Грејач и одмрзнувач на стакло


990.00 ден 1,990.00 ден

2 во 1 12V  авто-грејач и одмрзнувач на стакла  со рачка 

Овој 12V автомобилски грејач вентилатор со Swing-out рачка се приклучува со приклучок за запалка во вашиот автомобил и ви овозможува греење и одмрзнување на прозорците и шофершајната брзо и ефикасно, па можете безбедно и удобно да се чувствувате по пат и да стигнете до вашата дестинација.

 

Карактеристики:

– Доаѓа со рачка која може да се повлече, лесно за носење.

– Безшумно работи.

– Ефикасен дизајн на распределување на топлина.

– Може да се смета како грејач и одмрзнувач

– Само приклучете го во приклучокот за цигари на вашето возило и вклучете го.

– Може да се монтира со завртки (не се вклучени).

 

 

Спецификации:

– Влезен напон: 12V DC

– Влезна струја: 12.5A

– Излезна моќност: 150W

– Материјал: ABS

– Примени кон: Затворена мала област

– Должина на кабел: 150cm

– Големина на излезот на воздухот 11 × 3.8cm

-Издржлив, ергономски рачен дизајн, пренослив

-Функции: Еколошки, Заштеда на гас, Подобрување на безбедноста при возење

-Боја: црна

 

 

Забелешка:

Главната функција е да загрее и одмрзне. Може да се користи како клима и не може да се користи премногу долго.

 

Димензија и тежина:

  1. Тежина на производот: 0.306 кг
  2. Големина на производот (Д x Ш x В): 13.00 x 11.00 x 4.00 cm
  3. Кабел за напојување Должина: 140cm

 

Содржина на пакетот:

  • 12V 150W автомобилски грејач и за одмрзнување стакла
  • 1 x држач,
  • 1 x Упатство за корисникот

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

990.00 ден 1,990.00 ден