-45%
, , , ,

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса


990.00 ден 1,800.00 ден

Со помош на оваој сет, добивате истовремено пегла за коса и фигаро!

Заштедете на скапите фризери!

За само 2 минути ке имате совршена фризура како од фризерски салон❗️

Навиткана или права вашата коса ќе изгледа одлично со 2 во 1 сетот за исправување и навиткување на коса. Наједноставен начин за виткање или исправување на вашата коса за најкратко време.

Карактеристики:

Нано керамичка облога

✅ 5 степени на подесување на температура (120-200°C)

✅ За сите типови на коса

✅ PTC греач кој брзо се загрева

✅ Не се лепи за косата

⭐️За сите типови на коса⭐️

Технички карактеристики:

➡️ Керамички плочи и цилиндар
➡️ Светло што индицира уклучување и исклучување
➡️Осморалиште за прсти
➡️Напојување со А 100% анти шок дел
➡️Брзо загревање
➡️Дел за исправување и навиткување на косата
➡️26mm дијаметар
➡️Долг кабел
➡️Димензии: (300mm)
➡️A/C 230V 50Hz
➡️Автоматско исклучување
➡️45W
➡️Температура до: 200℃
➡️5 нивоа на подесување на температура (120-200°C)

=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,800.00 ден