-44%
,

Чаша 2 во 1


439.00 ден 789.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Славете ги Празниците со чашата 2 во 1!!!

Имајте го вашиот омилен пијалок и вкусна закуска сега во еден сад со снек и чашата за пијалок. Затворена со капак ја држи ужината, свежа, чиста и подготвена да ја понесете со вас. Цевката со капаче спречува истурање и истекување. Цврсто затворениот капак елиминира секаков неред.
Може безбедно да се користи во машината за миење садови.
Чашата 2 во 1 – совршено за ужина и пијалок на голем одмор или пауза од работа.
======================================
Со оваа 750 милилитарска чаша може складирате 500 милилитри пијалок и 250 милилитри ужина. Погодна е за сите пригоди, може да ја понесете на работа, при спортување, на забава, додека се возите итн.
Предности:
Пластиката е не-токсична (BPA Free)
Има специјална подлога за држење која не дозволува лизгање
Специјален капак кој не дозволува излегување на пијалокот надвор од чашата
=======================================
Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

439.00 ден 789.00 ден