-47%
, ,

2 во 1 Џогер со распрскувач + додаток за бришење на прозорци


890.00 ден 1,690.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Дали сте уморни од рибање и чистење,се со цел вашите подови да изгледаат чисти?
Исчистете побрзо, полесно и поубаво од кога било досега!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Чистење без напор со мултифункционалниот Џогер со распрскувач!
Новиот џогер со распрскувач ги крие сите тајни за крајниот сјај на вашите подови.
Џогерот со распрскувач е направен од најнова технологија, има посебен резервоар за вода или друго средство за чистење. Единствениот спреј ви овозможува да го контролирате количеството на влага со едноставно притискање на копчето за да избегнете оштетување на површината што ја чистите.
Само 4 чекори се доволни за да го направите вашиот дом чисто место:
1) Додадете вода или друго средство за чистење
2) Прикачете го резервоарот
3) Прснете одредена количина на течност
4) Нежно избришете
Карактеристики:
✔ Ротирачки (360 °) за полесно чистење
✔ Идеален за суво и влажно чистење
✔ Не бара електрична енергија
✔ Идеален за чистење на сите видови подови, вклучувајќи ги и оние најранливите
✔ Лесен за чистење на подот со само една рака
✔ Исклучително лесен, компактен и практичен џогер благодарение на најновата технологија
Комплетот содржи:
-Џогер со распрскувач
-1 микрофибер ткаенина со димензии 39 x 13cm
– Инструкции за употреба
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Најдобро од сè … тој е ефективен, ефикасен и не мора да се мачиш!
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

890.00 ден 1,690.00 ден