-55%
,

3 во 1 Диспанзер за пијалок


890.00 ден 1,990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Чување и наточување на 3 различни типови на освежувачки пијалоци во една единица. Нема повеќе дигање на тешки флаши, картонски спакувани пијалоци од фрижидерот.
Диспензерот лесно се чува во фрижидерот и се врти за да го одберете посакуваниот пијалок кој се лизга надвор за лесно да си го наточите посакуваниот пијалок. Гумената вакумска база веднаш се прикачува на фрижидер полица.
Се врти за лесен избор,и штом ќе го изберете пијалокот, го лизгате нанадвор за лесен пристап,па можете лесно да си го добиете пијалокот.
Карактеристики:
· 3 прегради во Диспензерот за пијалок
· 3 различни пијалаци во една единица
· Не капе
· Се врти за едноставно да си го изберете пијалокот
· Се вади за лесен пристап
– Секој оддел може да собере 1 четвртина на течност.
– Одличен за забави, излети, скара , за во фрижидер и многу повеќе.
– Направен од издржливи материјали
– Големина: 11 “Висина x 8” x 8 “.
======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,990.00 ден