-71%

3 In 1 Cable ултра брз + микро+ за тип C приклучок


290.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Konfulon 2.1 А
3 In 1 Cable ултра брз + микро+ за тип C телефони
Кабел: микро /USB-C/Lighting USB кабел
Со три приклучоци
Должина: 150 см
I (Maxx): 2.1A
Работна температура: -0 ℃ до 80 ℃
Максимална брзина на пренос: 50M / s-60M / s
Боја: злато / сребро / црно
Поддршка:
За iPhone,
Андроид паметни телефони,
Samsung, HTC,
Huawei,
И сите најнови модели на паметни телефони со type C приклучок…
Употреба:
Камера, компјутер, мобилен телефон, MP3 / MP4 плеер, видео игри , Bluetooth звучник, за полнење.
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

290.00 ден 990.00 ден