-56%

3D Зголемувач на екран


350.00 ден 790.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Ново !!! 3D Зголемувач на екран !!!
– Телефонот се претвора во 3D екран, на кој вашите херои оживуваат. Едноставна и генијална технологија го зголемува екранот на телефонот над 3 пати и им дава на сликите 3D длабочина, за пореално доживување.
– Дури и да си имате сосема нов таблет или лаптоп, сепак телефонот продолжува да биде твој најголем верен помошник, најмногу е универзален и компактен. Но гледањето филмови или клипови го губат ефектот кога се гледаат на малите екрани од мобилниот. Читањето на текст бара да ја зголемиш сликата, а со тоа се менува целокупната визија на страницата.
– 3D зголемувачот на екран е изум кој за неколку секунди ја зголемува до 3 пати сликата ја подобрува и додава длабочина и динамика.
– Вклучете ја функцијата на телефонот “Auto -rotate screen”, изгаснете ги светлата и подгответе се за 3D искуство дома.
– Елегантниот, едноставен и лесен приклучок кој претставува држач за телефон со лупа, ќе го промени тотално ефектот на сликата.
Карактеристики:
Материјал: ABS
Димензии: 15,5 / 18 см.
Компатибилен за сите видови телефони
Лесна за носење
Исклучително погоден за гледање филмови, читање на текстуални материјали, особено за возрасни луѓе,кои се напрегнуваат додека читаат ситен и нејасен текст.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

350.00 ден 790.00 ден