-45%
,

3D Туш Завеса


599.00 ден 1,090.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава

 

НОВО!!! 3D завеса со Дијамантски дизајн за вашата бања, додадете стил во вашата бања!

 

Функција:
· Спречува прскање на водата во кадата.
· Ја задржува температурата во вашата бања или туш
· Го ублажува ладењето на атмосферата и воедно ви го разубавува просторот.

 

Спецификаци

1). 100%EVA ,еко-пријателски материјал, одлично чувство на допир, лесна и мека.
2). Направена по метод на оптички принцип, има фантастичен 3D изглед.
3). Модерен дизајн и во различни бои (темно сина, бела, лила,портокалова) е достапна, за да ја направи вашата бања уникатна.
4). Водоотпорна и лесна за чистење.
5). Големина: 180 *180cm, регуларни големини на располагање.
6). Пакување: спакувана со куки за лесно и брзо поставување

3D Туш завесата со Дијамантски Дизајн за убавина и висок модерен стил на вашата бања!

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

599.00 ден 1,090.00 ден