-64%

3D универзални маски


249.00 ден 690.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Нови Прекрасни 3D со цртани јунаци универзални силиконски маски за мобилни
Карактеристики:
1. Направени од високо-квалитетен силикон.
2. Го штити вашиот мобилен телефон од оштетување, гребнатини, удари
3. Лесен пристап за контрола на камера, копчиња и портови.
4. Ве молиме изберете го вашиот омилен модел и боја.
5. Лесен за инсталација и отстранување.
6. Одлична изработка и модерен дизајн
7. Ви го разубавува телефонот
8. Трајни и се перат.
9. Дизајн кој одговара за сите телефони
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Ве молиме изберете го вашиот омилен модел и боја (од секој модел има во повеќе бои) и оставете во коментар, или контактирајте не на 071 672 729.
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

249.00 ден 690.00 ден