-55%
, ,

4.1 Bluetooth безжични слушалки +(plug-in-картичка + радио + глас + повик)


990.00 ден 2,190.00 ден

Опис:

 

• Преклопливи, лесни, удобни и компактни безжични слушалки кои репродуцираат специфичен звук
• Со 4 часа континуирана аудио репродукција, со само едно полнење, имате доволно полнење за да слушате музика цел ден
• Чист бас звук – Овие слушалки репродуцираат импресивен звук со моќен и длабок бас
• Можете да управувате со вашите омилени песни и да одговорите на повик во движење со достапните копчиња и микрофон кои се поставени на слушалката
• Слушалката исто така има повеќефункционално копче кое ви овозможува да се поврзете со Siri или Google Now без да го користите вашиот паметен телефон
• Лесни и висококвалитетни материјали кои обезбедуваат дополнителна удобност дури и при долго носење, а робусната конструкција овозможува непречено преклопување и издржливост и во наредните години
• Можете истовремено да поврзете и два мобилни уреди
• Слушајте музика безжично од било кој уред со Bluetooth
• Фреквентен опсег: 20Hz – 20kHz
• Безжично поврзување преку Bluetooth

• Компатибилност: Сите Bluetooth уреди

 

Вклучено:

– 1 x безжични слушалки
– 1 x кабел за полнење
– 1 x упатство за користење

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 2,190.00 ден